Maltepe Bosch Servisi

Beyaz eşya ve klima bakım onarım konusunda Maltepe Bosch servisi firmasından uygun maliyete kaliteli hizmet almış olursunuz. Firma yapılan işlemlere 1 yıl garanti vermektedir ve yaptığı işin arkasındadır.

Beyaz eşyaları ele aldığımızda Dünya da en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Beyaz eşya gurupları küçük ev aletleri, ankastre ürünler, çeşitli mutfak araç ve gereçleri, ev içinde kullanılan eşyalar, büyük ve diğer küçük ev aletlerine beyaz eşyalar gurubu olarak sınıflandırabiliriz.

Bosch Maltepe Beyaz Eşya Servisi

Cihazınızda oluşan arızalara çözüm bulamıyorsanız Maltepe Bosch servisi telefonlarımızı arayarak arıza kaydı oluşturmalısınız. Böylelikle birinci sınıf eşya kullanmanızı sağlıyoruz. Beyaz eşyalarda oluşan arızalar sizleri mağdur edebilir. Bu sebeple müşterilerimizin problemlerini en kısa sürede gidermek için acil servis imkanları sunuyoruz.

maltepe bosch servisi

Teknik servisimizin hizmet kalitesi sürekli olarak artmaktadır ve gerekli önlemleri alarak müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz.  Bu konuda alanında uzman olan ekiplerimiz hizmet sonrası müşterilerimizi belirli konularda bilgilendirerek bilinçlendirmektedir.

Esenkent Fındıklı İdealtepe Küçükyalı Zümrütevler Gülsuyu

Bu hizmeti birçok kişi bu düzeyde aldığı için beyaz eşya teknik servisimiz tercih edilen yerler arasında yer almaktadır. Aksi takdirde firmaların teknik servislerini tercih ederseniz garantiden çıktıktan sonra belirli konularda yüksek maliyet ödeyebilirsiniz ve garanti kapsamında da müşteri hatası suçlaması ile ürününüz tamir olmaz.

Bizler eğitime önem veren bir kuruluş olarak aylık düzenlemiş olduğumuz eğitim seminerlerine teknisyenlerimizi dahil ederek bilgi ve tecrübelerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Her zaman tüketicilerimizi düşünen teknisyenlerimiz tüm zamanlarını ve günlerinin planları size göre ayarlanarak hizmet verilmektedir. Yeniliklere ve gelişmelere uyan  bir firma olarak hizmetlerimizdeki kalitemizle daima yanınızdayız.

Altayçeşme Altıntepe Aydınevler Başıbüyük Büyükbakkalköy

Tüketici odaklı çalışmalarımızı aralıksız ve geniş servis ağımızla  tüm Maltepe çevresi ve yakın bölgelere servis hizmeti vermeye devam etmektedir. Hizmet yönetim merkezlerimizde oluşturmuş olduğumuz arıza kayıtlarına gün içerisinde dönüşlerimizle hızlı, kaliteli ve hazırlıklı  bir şekilde gelmekteyiz. Her işimizi özenli ve titiz bir şekilde sağlayarak beyaz eşya, klima ve kombilerinizden verimli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız. Cihazlarınızdaki arızanın büyük ölçüde olması yapmadan hizmet bölgelerinde giderilebilecek durumda yerinde hizmet sağlanmaktadır.

Küçük Ev Aletleri ve Klima Servis Merkezi

Cihazınıza yaptığımız her işlemi arkasından kalite kontrol testlerinden geçirip yüksek kaliteli ve performanslı bir halde sizlere bilgisi verildikten sonra teslim edilmektedir.

Split, salon tipi veya VRF cihazlarınız için klima bakımlarını kesinlikle aksatmadan düzenli olarak periyodik bakım yaptırmalısınız. Bakım işlemi hem sağlığınız hem cihazınızın yüksek performansta bile az enerji harcamasıyla bütçenizde zarar görmeyecektir.

Klimalarınızda oluşan arızalar için çağrı merkez telefonlarımızdan bizlere ulaşarak arıza kaydı açtırabilirsiniz. Çağrı merkezine bırakılan arıza kayıtlarına mümkün olduğu kadar aynı gün müdahale etmekteyiz. Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sağlamaktan ötürü mutluyuz.

Yorumlar

Yorum