Hakkımızda

Bosch Servisi olarak size en iyi yardımı ve memnuniyetinizi sağlamak amaçlarımızdan yalnızca birkaç tanesidir. Müşteri bizim için en önemli kaide olmakla birlikte en çok titiz davrandığımız konudur. Baş üstümüzde tuttuğumuz müşterilerimizi daima mutlu etmek görevimizdir. Bosh Servisi sizin için çabalarına dur durak bilmeden çalışmalarına devam eder ve memnun etmek için çabalamaktadır.

En iyisi olmak için adım adım

Buzdolabınızdan çamaşır makinenize, ev aletleriniz büyük olasılıkla gün içinde ve gün içinde çok fazla kullanım sağlar ve ev işlerini daha kolay, daha az zaman alıcı ve daha verimli hale getirmek için onlara güvenirsiniz. Bu yüzden, cihazlarınızdan biri harekete geçmeye başladığında, muhtemelen etkileri hemen fark edersiniz – ve en kısa sürede bunu elde etmeniz için yardıma ihtiyacınız vardır.

Tamir Servisi’nin devreye girdiği yer burasıdır. 1969’dan beri ekibimiz çevre bölgelerde ev içi cihaz onarımı yapmaktadır ve amacımız her zaman hızlı, etkili ve kaliteli onarımlar ve müşteri hizmetleri düzeyini sağlamaktır. Bir ailenin sahibi olduğu ve işlettiği yerel işlerden beklersiniz.

Çağrı Merkezi