Ataşehir Bosch Servisi

Ataşehir Bosch servisi firmasının sizlere sunduğu bakım, onarım ve teknik hizmetlerle burdayız. Günün her sasatinde bizleri arayarak cihazınızla ilgili bilgi alabilir ve yadım talebinde bulunabilirsiniz. Teknik servisinimizin sunacağı hizmetler doğrultusunda bölgeye yakın servis ekibi yönlendirerek sizleri bulunduğunuz zor durumlardan kurtarmak için çalışmalarımıza devam etmektedir.

Hizmetlerimizi müşterilerin güvenini kazanarak yerine getirmeyi ve tüketicilerimizin beklentilerini en kapsamlı bir şekilde sunmayı bir borç biliyoruz. Bu yüzden hizmetlerimizde  özen ve titizlikle üzerinde günlerce yoğunlaşarak sizlere en iyi hizmet vermek için çalışmaktayız.

Bosch Ataşehir Servisi Memnuniyet Garantili Hizmet

Bosch Ataşehir servisi firmasının sektörde hedefi vermiş olduğu hizmetlerde sizlere en iyi bir şekilde hizmet sunmaktır. Müşterilerimizi beyaz eşya ve klima cihazlarıyla alışık olduğu konforlara ulaştırarak onları memnun etmekteyiz. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi cihazlarınızda oluşabilen sorunlar su akıtması, karlanması, koku yapması gibi sorunlarınızda teknik bir desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda bir telefonla bizi aramanız yeterlidir.

Ferhatpaşa Bosch Servisi

Ferhatpaşa Bosch servisi çağrı merkezi personelleri aldığı arıza kayıtlarını teknik ekiplerimize bildirerek size en kısa sürede dönüş yapmalarını sağlamaktadır. Bizim görevimiz sizin mululuğunuz ve ekonomik bir şekilde hizmet almanız. Ayrıca cihazlarınızda değişimi yapılan yedek parçalar orjinal ve 1 yıl garantilidir. 1 yıl içerisinde tekrarlayan arızalar için ücret talep etmeden cihazınızı eski konforuna ulaştırıyoruz.

Bosch İçerenköy Servisi

Tüm beyaz eşyalarınızda oluşabilecek sorunlar klimanızın ısıtmaması kombinizin sıcak su konusunda problemli bir şekilde çalışması gibi durumlarda bizleri yani çağrı merkezlerimizi arayarak kayıt oluşturmanız ve bu kayıtlar doğrultusunda siz değerli müşterilerimizi bulundukları zor durumlardan kurtarmak için profesyonel bir şekilde çalışan ekiplerimizi yönlendiriyoruz.

Ayrıca yerinde müdahalenin  zor olduğu durumlarda tam donanımlı araçlarımızla teknisyenlerimiz cihazınızın demontajını gerçekleştirerek atölyemize getirilen cihazlarınıza burada bakımı ve onarımı uygulanır. Sonrasında ise siz değerli tüketicilerimiz aranarak sizlerin uygun olduğunuz gün ve saatte sizlere teslimini gerçekleştiriyoruz. Üstelik değişimini yaptığımız yedek parçalar da 1 yıl boyunca servisimiz garantisi altındadır.

Ataşehir Bosch Klima Servisi

Ataşehir Bosch klima servisi sektöründe güvenli ve kaliteli hizmeti sağlamak amacıyla tüm gelişmeleri yakından takip ederek talepleriniz doğrultusunda en mükemmel hizmeti sağlam için gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Klima ürünlerinizde oluşan arızalarda bakım ve donanımlarınız tecrübeli konusunda deneyimli teknisyen ve kadromuzla müşteri odaklı ve doğru işlemler üzerinde sizlere en mükemmeli sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamız, sağlam ve dürüst çalışanları ile sizlerin memnuniyetinizi standartların üstünde karşılamak için aralıksız çalışmalar yapmakta, gelişen klima sektöründe en ince noktalarına dahi titizlikle inceleyerek yapılacak işlemlerinde ayrıntılara dikkat etmektedir.

Siz müşterilerimizin her zaman sağlığı ve alacağınız servis hizmetinin kalitesini göz önünde bulundurmakta, bu anlamda büyük gelişmeler katetmektedir. 7/24 sizlerin ihtiyaçları için aralıksız devam ettirdiğimiz servis hizmetimiz en uygun fiyata en kaliteli hizmetleri sunmaktadır.

 

Yorumlar

Yorum