Ütü Sıcaklık Ayarı Nasıl Yapılır?

Ütü yapmak genel ihtiyaçlarımız arasında yer almaktadır. Ütümüzün doğru ısıda ısınması sizlerin istediğiniz ayarda ütü yapabilmeniz için gerekli bir durumdur. Eğer ütünüz ile kaliteli bir ütü yapamadığınızı hissediyorsanız ilk olarak ütünüzün ne kadar ısındığını kontrol ederek harekete geçebilirsiniz. Eğer ütünüzün yeterli ısıya ulaşmadığını fark ederseniz prize takarak ütünüzün ısınma sorunu olup olmadığından emin olabilirsiniz. Eğer ütünüzün gerçekten ısınmadığı konusundan eminseniz teknik destek hizmeti veren firmamız ile iletişime geçmeyi düşünerek kaliteli hizmet olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Beyaz eşya, klima, kombi ve küçük ev aletleri konusunda 20 yıllık tecrübemizle sektörde yerimizi korumaktayız.

ütü sıcaklık ayarı

ütü sıcaklık ayarı

Birbirinden donanımlı teknik elemanlarımız sayesinde ütünüzün kısa zamanda elinize ısıtma işlemini ilk zamanlarda kullandığınız kalitede gerçekleştireceğiniz konusundan emin olabilirsiniz. Sizler için vereceğimiz hizmet kalitesi konusunda istediğiniz ütü kullanımını gerçekleştirmeye başlayabileceksiniz. Sizler için sunulan hizmetin müşteri memnuniyetini gerçekleştirecek, titiz çalışan, zamanında teslimat garantisi, güvenilir hizmet gibi olanaklarla karşınıza çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Firmamızda yapılan onarım işlemlerinde orjinal yedek parça kullanılır ve 1 yıl firma garantisi verilir. 1 yıl içerisinde tekrarlayan arızalarda ücretsiz müdahale ederek sorunu gidermekteyiz.

Küçük Ev Aletleri Servisi

Ütünüzün tamir işlemini gerçekleştirerek bir an önce eski performansına kavuşmasını istemez misiniz? O halde 7/24 hizmet kalitesi ile karşınıza çıkan firmamızdan yararlanmaya ne dersiniz? Her zaman bu hizmeti rahatlıkla alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum